TMK063CG150JT-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: TMK063CG150JT-F
Secondary Manufacturer Part#: TMK063CG150JT-F
Description Value
15 pF
± 5%
C0G / NP0
125 °C
-55 °C
0.6 mm
MSAS Series
0.3 mm
25 V