S221K33Y5PR63K7R
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: S221K33Y5PR63K7R
Secondary Manufacturer Part#: S221K33Y5PR63K7R
Description Value
220 pF
10%
7.5 mm
85 °C
-30 °C
3 kV