GA1210A391GBBAR31G
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 390 pF, 100 V, 1210 [3225 Metric], ± 2%, C0G / NP0, GA_31G Series
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: GA1210A391GBBAR31G
Secondary Manufacturer Part#: GA1210A391GBBAR31G
Description Value
390 pF
± 2%
1210 [3225 Metric]
Flexible Termination
C0G / NP0
150 °C
-55 °C
3.2 mm
GA_31G Series
2.5 mm
AEC-Q200
100 V