GA1210A101FBLAT31G
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 100 pF, 630 V, 1210 [3225 Metric], ± 1%, C0G / NP0, GA_31G Series
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: GA1210A101FBLAT31G
Secondary Manufacturer Part#: GA1210A101FBLAT31G
Description Value
100 pF
± 1%
1210 [3225 Metric]
Flexible Termination
C0G / NP0
150 °C
-55 °C
3.2 mm
GA_31G Series
2.5 mm
AEC-Q200
630 V