GA0805A122KBBBT31G
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 1200 pF, 100 V, 0805 [2012 Metric], ± 10%, C0G / NP0
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: GA0805A122KBBBT31G
Secondary Manufacturer Part#: GA0805A122KBBBT31G
Description Value
1200 pF
± 10%
0805 [2012 Metric]
Flexible Termination
C0G / NP0
150 °C
-55 °C
2 mm
GA_31G Series
1.25 mm
AEC-Q200
100 V