C1005X7S2A103K050BB
Official logo for TDK
Manufacturer:TDK
Avnet Manufacturer Part #: C1005X7S2A103K050BB
Secondary Manufacturer Part#: C1005X7S2A103K050BB
Description Value
0.01 uF
10%
Wraparound
MSL 1 - Unlimited
125 °C
-55 °C
1 mm
0.5 mm
-888
100 V