UMK212BJ104MG-T
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK212BJ104MG-T
Secondary Manufacturer Part#: UMK212BJ104MG-T
Description Value
0.1 uF
85 °C
-55 °C
2 mm
2 x 1.25 x 1.25 mm
50 V