UMK212BJ104KG-T
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK212BJ104KG-T
Secondary Manufacturer Part#: UMK212BJ104KG-T
Description Value
0.1 uF
± 10%
0805 [2012 Metric]
Standard Terminal
85 °C
-55 °C
2.01 mm
M Series
1.25 mm
50 V