UMK105CG120JV-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK105CG120JV-F
Secondary Manufacturer Part#: UMK105CG120JV-F
Description Value
12 pF
± 5%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
1 mm
0.5 mm
-888
50 V