UMK105BJ681KV-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK105BJ681KV-F
Secondary Manufacturer Part#: UMK105BJ681KV-F
Description Value
680 pF
85 °C
-55 °C
1 mm
1 x 0.5 x 0.5 mm
50 V