UMK105BJ102MV-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK105BJ102MV-F
Secondary Manufacturer Part#: UMK105BJ102MV-F
Description Value
1000 pF
± 20%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
85 °C
-55 °C
1 mm
MSAS Series
0.5 mm
50 V