UMK063CG3R3CTHF
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK063CG3R3CTHF
Secondary Manufacturer Part#: UMK063CG3R3CTHF
Description Value
3.3 pF
± 0.25pF
C0G / NP0
125 °C
-55 °C
0.6 mm
MCAS Series
0.3 mm
AEC-Q200
50 V