UMK063CG1R4CTHF
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK063CG1R4CTHF
Secondary Manufacturer Part#: UMK063CG1R4CTHF
Description Value
1.4 pF
Wraparound
C0G
125 °C
-55 °C
0.6 x 0.3 x 0.3 mm
50 V