UMK063CG160JTHF
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK063CG160JTHF
Secondary Manufacturer Part#: UMK063CG160JTHF
Description Value
16 pF
± 5%
C0G / NP0
125 °C
-55 °C
0.6 mm
MCAS Series
0.3 mm
AEC-Q200
50 V