UMK063CG150JT-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: UMK063CG150JT-F
Secondary Manufacturer Part#: UMK063CG150JT-F
Description Value
15 pF
± 5%
0201 [0603 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
0.6 mm
0.3 mm
-888
50 V