TMK316AB7106MLHT
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: TMK316AB7106MLHT
Secondary Manufacturer Part#: 29AH2630
Description Value
10 uF
± 20%
1206 [3216 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
3.2 mm
1.6 mm
AEC-Q200
25 V