TMK063CG681JT-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: TMK063CG681JT-F
Secondary Manufacturer Part#: 53AJ5906
Description Value
680 pF
± 5%
C0G / NP0
125 °C
-55 °C
0.6 mm
MSAS Series
0.3 mm
25 V