TMK063CG511JT-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: TMK063CG511JT-F
Secondary Manufacturer Part#: TMK063CG511JT-F
Description Value
510 pF
± 5%
0201 [0603 Metric]
Standard Terminal
C0G / NP0
125 °C
-55 °C
0.6 mm
MSAS Series
0.3 mm
25 V