TMJ325AB7475MMHP
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: TMJ325AB7475MMHP
Secondary Manufacturer Part#: TMJ325AB7475MMHP
Description Value
4.7 uF
± 20%
1210 [3225 Metric]
Flexible Termination
125 °C
-55 °C
3.2 mm
2.5 mm
AEC-Q200
25 V