QMK432B7334MM-T
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 0.33 uF, 250 V, 1812 [4532 Metric], ± 20%, X7R, MSAS Series
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: QMK432B7334MM-T
Secondary Manufacturer Part#: QMK432B7334MM-T
Description Value
0.33 uF
± 20%
1812 [4532 Metric]
Standard Terminal
X7R
125 °C
-55 °C
4.5 mm
MSAS Series
3.2 mm
250 V