QMK316SD103KL-T
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: QMK316SD103KL-T
Secondary Manufacturer Part#: QMK316SD103KL-T
Description Value
0.01 uF
± 10%
1206 [3216 Metric]
Standard Terminal
SD
125 °C
-55 °C
3.2 mm
MSAS Series
1.6 mm
250 V