QMK212BJ102MD-T
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: QMK212BJ102MD-T
Secondary Manufacturer Part#: QMK212BJ102MD-T
Description Value
1000 pF
± 20%
0805 [2012 Metric]
Standard Terminal
85 °C
-55 °C
2 mm
MSAS Series
1.25 mm
250 V