MSASU105SUJ331JFNA01
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: MSASU105SUJ331JFNA01
Secondary Manufacturer Part#: MSASU105SUJ331JFNA01
Description Value
330 pF
± 5%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
U2J
125 °C
-55 °C
1 mm
MSAS Series
0.5 mm
50 V