LMK105B7104KVHF
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LMK105B7104KVHF
Secondary Manufacturer Part#: LMK105B7104KVHF
Description Value
0.1 uF
± 10%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
1 mm
MCAS Series
0.5 mm
AEC-Q200
10 V