LMK042B7471MC-W
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: LMK042B7471MC-W
Secondary Manufacturer Part#: LMK042B7471MC-W
Description Value
470 pF
± 20%
01005 [0402 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
0.4 mm
MSAS Series
0.2 mm
10 V