JWK107C7105MV-T
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: JWK107C7105MV-T
Secondary Manufacturer Part#: JWK107C7105MV-T
Description Value
1 uF
125 °C
-55 °C
0.8 mm
0.8 x 1.6 x 0.5 mm
6.3 V