JWK105C7224MP-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: JWK105C7224MP-F
Secondary Manufacturer Part#: JWK105C7224MP-F
Description Value
0.22 uF
± 20%
0204 [0510 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
0.5 mm
1 mm
-888
6.3 V