JMK105BJ224KC-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: JMK105BJ224KC-F
Secondary Manufacturer Part#: JMK105BJ224KC-F
Description Value
0.22 uF
± 10%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
85 °C
-55 °C
1 mm
0.5 mm
-888
6.3 V