HMK105B7681KV-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: HMK105B7681KV-F
Secondary Manufacturer Part#: HMK105B7681KV-F
Description Value
680 pF
± 10%
0402 [1005 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
1 mm
MSAS Series
0.5 mm