EMK042B7102KC-W
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: EMK042B7102KC-W
Secondary Manufacturer Part#: EMK042B7102KC-W
Description Value
1000 pF
± 10%
01005 [0402 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
0.4 mm
MSAS Series
0.2 mm
16 V