AWK105C6224MP-F
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: AWK105C6224MP-F
Secondary Manufacturer Part#: AWK105C6224MP-F
Description Value
0.22 uF
± 20%
0204 [0510 Metric]
Standard Terminal
105 °C
-55 °C
0.5 mm
MSRL Series
1 mm
4 V