AMK325ABJ227MMHT
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: AMK325ABJ227MMHT
Secondary Manufacturer Part#: AMK325ABJ227MMHT
Description Value
220 uF
Wraparound
85 °C
-55 °C
3.2 mm
3.2 x 2.5 x 2.5 mm
4 V