AMK212BJ476MG-T
Manufacturer:TAIYO YUDEN
Avnet Manufacturer Part #: AMK212BJ476MG-T
Secondary Manufacturer Part#: AMK212BJ476MG-T
Description Value
47 uF
85 °C
-55 °C
2 mm
2 x 1.25 x 1.25 mm
4 V