CML0603C0G200JT50V
Manufacturer:Stackpole
Avnet Manufacturer Part #: CML0603C0G200JT50V
Secondary Manufacturer Part#: CML0603C0G200JT50V
Description Value
20 pF
± 5%
C0G / NP0
125 °C
-55 °C
1.6 mm
CML_C0G Series
0.8 mm
50 V