LQG15HS27NJ02D
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: LQG15HS27NJ02D
Secondary Manufacturer Part#: LQG15HS27NJ02D
Description Value
Air
350 mA
460 mOhm
27 nH
5
0402 [1005 Metric]
Unshielded
0.55 mm
1.05 mm
LQG15HS_02 Series
0.55 mm
1.7 GHz