GA342QR7GF101KW01L
Ceramic Suppression Capacitor, 100 pF, ± 10%, X1 / Y2, 250 VAC, 250 VAC, 1808 [4520 Metric]
Manufacturer:Murata
Avnet Manufacturer Part #: GA342QR7GF101KW01L
Secondary Manufacturer Part#: GA342QR7GF101KW01L
Description Value
100 pF
± 10%
1808 [4520 Metric]
Surface Mount
-888
125 °C
-55 °C
X1 / Y2
250 Vac
250 Vac