CK05BX223KPDIP
Manufacturer:Kyocera AVX
Avnet Manufacturer Part #: CK05BX223KPDIP
Secondary Manufacturer Part#: CK05BX223KPDIP
Description Value
0.022 uF
PC Pin
125 °C
-55 °C
4.83 mm
4.83 mm
4.83 x 2.29 x 4.83
MIL-C-11015
50 V