12063A1R0B4T2A
SMD Multilayer Ceramic Capacitor, 1 pF, 25 V, 1206 [3216 Metric], ± 0.1pF, C0G / NP0, 3.2 mm, 1.6 mm
Manufacturer:Kyocera AVX
Avnet Manufacturer Part #: 12063A1R0B4T2A
Secondary Manufacturer Part#: 12063A1R0B4T2A
Description Value
1 pF
± 0.1pF
1206 [3216 Metric]
Standard Terminal
125 °C
-55 °C
3.2 mm
1.6 mm
25 V