AMSR2-781.8LPZ
DC/DC Converter, ITE and Industrial, 1 Output, 3.6 W, 1.8 V, 2 A, AMSR2-78LPZ Series, Through Hole
Manufacturer:Aimtec
Avnet Manufacturer Part #: AMSR2-781.8LPZ
Secondary Manufacturer Part#: AMSR2-781.8LPZ
Description Value
Through Hole
28 V
4.5 V
1
2 A
3.6 W
1.8 V