AMSR1-783.3LPZ
DC/DC Converter, ITE and Industrial, 1 Output, 3.3 W, 3.3 V, 1 A, AMSR1-78LPZ Series, Through Hole
Manufacturer:Aimtec
Avnet Manufacturer Part #: AMSR1-783.3LPZ
Secondary Manufacturer Part#: AMSR1-783.3LPZ
Description Value
Through Hole
36 V
6 V
1
1 A
3.3 W
3.3 V