PTN2010E2032BST5
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PTN2010E2032BST5
Secondary Manufacturer Part#: PTN2010E2032BST5
Description Value
0.8 W
PTN Series
20.3
Thin Film
Precision
25 ppm/°C
200 V