PTN1505H4530BST1
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PTN1505H4530BST1
Secondary Manufacturer Part#: PTN1505H4530BST1
Description Value
0.4 W
PTN Series
453
Thin Film
Precision
50 ppm/°C
150 V