PTN1505E1330BST1
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PTN1505E1330BST1
Secondary Manufacturer Part#: PTN1505E1330BST1
Description Value
0.4 W
PTN Series
133
Thin Film
Precision
25 ppm/°C
150 V