PTN0502E4750BST1
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PTN0502E4750BST1
Secondary Manufacturer Part#: PTN0502E4750BST1
Description Value
0.1 W
PTN Series
475
Thin Film
Precision
25 ppm/°C
75 V