PLTT2512Z2912BGT1
Res Thin Film 2512 29.1kOhm 0.1% 1W ±5ppm/°C Molded T/R
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PLTT2512Z2912BGT1
Secondary Manufacturer Part#: PLTT2512Z2912BGT1
Description Value
1 W
PLTT Series
29.1
Thin Film
5 ppm/°C
200 V