PAT1206E13R3BST1
Res Thin Film 1206 13.3Ohm 0.1% 2/5W ±25ppm/°C Molded T/R
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PAT1206E13R3BST1
Secondary Manufacturer Part#: PAT1206E13R3BST1
Description Value
0.4 W
PAT Series
13.3
Thin Film
25 ppm/°C
200 V