PAT0402E2322BST1
Res Thin Film 0402 23.2kOhm 0.1% 1/20W ±25ppm/°C Molded T/R
Manufacturer:Vishay
Product Category: Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: PAT0402E2322BST1
Secondary Manufacturer Part#: PAT0402E2322BST1
Description Value
0.05 W
PAT Series
23.2
Thin Film
25 ppm/°C
75 V