P11A1F0GHSW10502KA
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: P11A1F0GHSW10502KA
Secondary Manufacturer Part#: P11A1F0GHSW10502KA
Description Value
Slotted
MSL 1 - Unlimited
1
125 °C
-55 °C
Panel Mount
Pin
0.5 mW
13.1 mm
12.7 mm
P11A Series
12.5 mm
10
Conductive Plastic
6.35 mm
19.05 mm
500 ppm/°C
5 kOhm