MMU0102AC1300GB300
Res Thin Film 0805 130 Ohm 2% 1/5W ±50ppm/°C Conformal Melf SMD Blister T/R
Click image to enlarge
Manufacturer:Vishay
Product Category:
Resistors, Surface Mount Resistors
Avnet Manufacturer Part #: MMU0102AC1300GB300
Secondary Manufacturer Part#: MMU0102AC1300GB300
- RoHS 10 Compliant
- Tariff Charges
- Specialty product for RF applications
- Low-inductance non-helical trimmed product
- Suitable for more than 10 GHz