MAL215976271E3
Manufacturer:Vishay
Avnet Manufacturer Part #: MAL215976271E3
Secondary Manufacturer Part#: MAL215976271E3
Description Value
270 uF
20%
Snap-In
0.38 mOhm
10 mm
5000 hours @ 105°C
105 °C
-25 °C
Polar
30 mm
40 mm
1300 mA
400 V